Gra terenowa „Gdzie jest Bemiś?”

W naszej dzielnicy pojawiło się sześciu nowych, bardzo sympatycznych mieszkańców. Z tej okazji zapraszamy na grę edukacyjno-terenową, w której musicie dowiedzieć się „Gdzie jest Bemiś”?

Poznajcie nowych mieszkańców naszej Dzielnicy! Już w najbliższą sobotę, 19 listopada br., zapraszamy do udziału w grze edukacyjno-terenowej, dzięki której dowiecie się „Gdzie jest Bemiś?”.

Nasi bohaterowie czekają w różnych punktach na terenie Bemowa. Gra rozpoczyna się o godzinie 10:00. Punkt informacji, startu gry i odbioru map będzie znajdował się przed głównym wejściem do Urzędu Dzielnicy Bemowo. Karty otrzymacie do godziny 10:30. Wasze zadanie to znalezienie 6 punktów, w których czekają na Was figurki Bemisiów. Zabawa zakończy się o godz. 13.00 w okolicy placu zabaw przy ul. Obrońców Tobruku.

Gra nie jest na czas! Przykładajcie się do zadań, bo do wygranej liczą się jedynie punkty zdobyte na Waszych kartach gry. Na mapach, które otrzymacie na starcie wyznaczone są miejsca, do których będziecie musieli dotrzeć, tam czekają na Was zadania. Nie jest ważne w jakiej kolejności do nich dotrzecie, ważne żebyście zdążyli oddać karty gry do godziny 13:00 na mecie.

W czasie naszej gry istnieje również możliwość zdobycie dodatkowych punktów, które możecie otrzymać na mecie! Są nimi:
1. wykonanie kreatywnych zdjęć z każdym z misiów i pokazanie animatorce
2. uczestnictwo w grze w przebraniu dowolna interpretacja stroju „MIŚ”
3. zapamiętanie wszystkich imion misiów

Aby zgłosić swoją ekipę do gry, napiszcie w komentarzu pod postem na Facebooku do 17.11.2022 r. nazwę drużyny, liczbę uczestników oraz odpowiedź na pytanie, jakie zwierzę przedstawiają figurki? W grze weźmie udział pierwsze 40 zgłoszeń. Do wygrania fantastyczne nagrody, dlatego już teraz zacznijcie kompletować zespół (od 2 do 4 osób)!

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem w załączniku!

Przygotujcie się na ciekawą wyprawę i wspaniałą zabawę! Do zobaczenia!